Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
jednodenní čočky Live Daily Disposable
Tisk

Live Daily Disposable 30 ks

Live Daily Disposable jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Cooper Vision, které jsou vhodnou kompenzační pomůckou při korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Svým nositelům přináší celou řadu výhod od skvělé hydratace a propustnosti kyslíku až po UV ochranu proti ultrafialovému záření. Společně se skvělým viděním se nositelé mohou spolehnout na vysoký komfort nošení kontaktních čoček Live Daily Disposable.

Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.0

Koupit kontaktní čočky Live Daily Disposable
Array
479,00 Kč
Popis

Výhody kontaktních čoček Live Daily Disposable

Společnost Cooper Vision vsází při výrobě svých kontaktních čoček na prověřenou kvalitu. I proto je silikon-hydrogelový materiál Somofilcon A tím nejzdravějším pro výrobu čoček. Unikátní materiál poskytuje očím dostatečné okysličení, protože jeho struktura umožňuje vysokou propustnost kyslíku. Oči mohou dýchat a zároveň vypadat přirozeně. Nositelé čoček Live Daily Disposable se nemusí obávat nepříjemného pocitu suchosti.

Pro větší ochranu vašich očí je v čočkách Live Daily Disposable implementován účinný UV filtr. Ten blokuje 72% záření UVA a 98% záření UVB, tím napomáhá k udržení dlouhodobého zdraví vašich očí. Své kontaktní čočky vždy kombinujte s kvalitními slunečními brýlemi, aby bylo ochráněna zbylá část očí, kam čočky nezasahují, a oční okolí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook