Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
progresivní čočky PureVision Multifocal
Tisk

PureVision Multifocal 6 ks

Kvalitní multifokální čočky PureVision Multifocal jsou vhodné pro pacienty, kteří jsou ve věku 40 let a výše. Tyto osoby velmi často trpí sníženou schopností zaostřit na předměty, které jsou blízko, tedy vetchozrakostí.Výrobce: Bausch & Lomb
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky / Progresivní kontaktní čočky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Adice: LOW (do +1.50), HIGH (do +2.50)
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.0

Koupit progresivní čočky PureVision Multifocal
Array
889,00 Kč
Popis

S touto oční vadou zraku se setkává velké procento pacientů po čtyřicítce. Jestliže nechcete nosit dioptrické brýle, pak určitě sáhněte po multifokálních kontaktních čočkách. A v případě, že máte pocit, že i vy byste mohli mít presbyopií, pak určitě navštivte svého očního lékaře. Světový výrobce Bausch & Lomb vyrábí své kontaktní čočky s optickým designem, díky němu je zrak ostrý ať na blízko, tak na dálku.

Pohodlné a zdravé kontaktní čočky

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu AerGel. Tento unikátní materiál je vyvinut tak, aby byly čočky maximálně pohodlné a udržovaly vaše oči v komfortu. AerGel umožňuje dostatečné proudění kyslíku k vašim očím, díky tomu jsou vaše oči v maximálním pohodlí a také zdraví, protože tento materiál odolává usazování škodlivých usazenin.

Zaoblený okraj kontaktních čoček PureVision Multifocal dovoluje velmi jednoduché nasazování čoček. Nošení je opravdu velmi pohodlné po celý den, ale i v noci. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné pro nepřetržité nošení po dobu 30 dnů. Jsou tedy skvělou variantou pro osoby, které se o své čočky nechtějí o své kontaktní čočky starat. Důležité je dodržet frekvenci nošení dle doporučení vašeho očního lékaře.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook