Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
barevné čočky Crazy Lens RX
Tisk

Crazy Lens RX 2 ks

I přesto, že nosíte dioptrické kontaktní čočky, neznamená to, že si nemůžete dovolit módní výstřelek na party v podobě crazy změny barvy vašich očí. Barevné kontaktní čočky Crazy Lens RX od společnosti MaxVue Vision vám poskytnou skvělý doplněk na party, maškarní ples, či jinou příležitost.

Výrobce: MaxVue Vision
Kategorie: Čtvrtletní kontaktní čočky / Barevné kontaktní čočky
Dioptrie: -6.00 do -1.00
Barva:BlackOut, Cat Eye, Elegance Pink, Eyelush Choco, Green Werewolf, Lunatic, Red Devil, Sky Blue, Solar Blue, Twilight, Viper, Voldermort, Volturi, White Zombie, Whiteout
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.0

Koupit barevné čočky Crazy Lens RX
Array
379,00 Kč
Popis

Charakteristika čoček Crazy Lens RX

Kontaktní čočky Crazy Lens RX jsou barevné kontaktní čočky, které byly speciálně navrženy k úplnému překrytí přirozené barvy duhovky vašich očí. Vybírat můžete z unikátních barevných variant a vzorů. Dioptrická varianta kontaktních čoček Crazy Lens RX poskytuje nošení až po dobu 3 měsíců. Ohromíte tak nejen vzhledem vašich očí, ale také výrazným motivem a absolutním překrytím vašich očí. Po jejich aplikaci dochází k dokonalému překrytí vaší přirozené barvy očí a zároveň je korigována vaše oční vada. Jestliže nosíte na každém oku jinou dioptrii, je nutné objednat si dva páry kontaktních čoček Crazy Lens RX. Každý jednotlivý pár je vyroben s identickou dioptrií v rozmezí od -1.00 do -6.00.

Péče o Crazy Lens RX

Jestliže chcete, aby vám čočky dobře sloužily a jejich nošení bylo opravdu pohodlné, nikdy v čočkách nespěte. Při jejich čištění postupujte velmi důsledně. Tyto čočky uchovávejte ve víceúčelovém roztoku a pouzdře na čištění kontaktních čoček. Jestliže čočky nebudete nosit více dní po sobě, nenechávejte je uloženy ve stejné dávce roztoku po dobu delší než 5 dní. Po této době čočky opět očistěte a uložte do čerstvého roztoku do pouzdra.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook