Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
progresivní čočky Clariti Multifocal
Tisk

Clariti Multifocal 3 ks

Kontaktní čočky Clariti Multifocal od světového výrobce CooperVision jsou vhodné pro korekci oční vady zvané presbyopie.Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky / Progresivní kontaktní čočky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Adice: LOW (do +2.25), HIGH (do +3.50)
Zakřívení (BC): 8.7
Průměr (DIA): 14.2

Koupit progresivní čočky Clariti Multifocal
Array
449,00 Kč
Popis

Tyto měsíční kontaktní čočky jsou velmi pohodlné a snadno se s nimi manipuluje. Mají také rozsáhlou škálu dioptrií, takže si vybere opravdu každý zákazník. Díky jejich designu dochází k optimálnímu přechodu mezi sledováním blízkých i vzdálených předmětů. Maximální pohodlí pří jejich nošení zajišťuje asférický tvar čočky.

Výborná hydratace, snadné nošení a UV filtr

Díky technologii WetLoc je zajištěna dostatečná hydratace, která je nepostradatelnou součástí pohodlného nošení kontaktních čoček. Hydrogel-silikonový materiál na sebe přirozeně váže molekuly vody a rovnoměrně ji také rozmísťuje po povrchu čočky, tím je navozena hydratace zdravého oka. Materiál silikon-hydrogel zajištuje dostatečné proudění kyslíku k vašim očím, díky čemuž jsou vaše oči jasnější a bělejší.

Kontaktní čočky Clariti Multifocal mají neskutečně tenké a přesné okraje, a proto je jejich nošení velmi pohodlné. Jejich nositel je ve svých očích téměř necítí.

Aby byly vaše oči ochráněny i proti ultrafialovému záření, obsahují tyto kontaktní čočky UV filtr. Avšak je důležité kombinovat kontaktní čočky Clariti Multifocal se slunečními brýlemi, které zajistí ochranu i pro zbytek oka a očního okolí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook