Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
barevné čočky FreshLook® ColorBlends
Tisk

FreshLook® ColorBlends 2 ks - dioptrické

Kontaktní čočky FreshLook ColorBlends jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Tyto kontaktní čočky podtrhnou přirozenou barvu vašich očí nebo ji částečně změní, a to ať máte dioptrie, či nikoli. Dodávány jsou v dioptrické i nedioptrické variantě.

Výrobce: Alcon
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky / Barevné kontaktní čočky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Barva: Amethyst, Blue, Brown, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, True Saphire,Turquoise, Brilliant Blue, Sterling Gray, Gemstone Green
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.5

Koupit kontaktní čočky FreshLook® ColorBlends
Array
479,00 Kč
Popis

Inovativní provedení čoček upoutá pozornost nejednoho kolemjdoucího. Tyto měsíční čočky s denní frekvencí nošení mají vylepšený design. Při výrobě dochází k prolnutí tří různých odstínů barvy, tedy „3 v 1“. Váš pohled se tak maximálně prohloubí a podtrhne přirozená barva vašich očí.

Dostatečná hydratace a okysličení pro maximální pohodlí

Aby bylo nošení barevných čoček FreshLook ColorBlends opravdu pohodlné, potřebují vysoké procento hydratace a propustnost materiálu pro proudění kyslíku. Tohoto faktu si je výrobce vědom, a proto vyrábí čočky s 55% obsahem vody a propustností kyslíku 20 Dk/t. Je tak zajištěno, že během celého dne jsou čočky i oči hydratování, nedochází k jejich vysychání a nošení čoček je opravdu pohodlné.

Jaké FreshLook Colorblends si můžete vybrat?

Na výběr máte z 12 různých barev. Pokud máte přirozenou barvu očí světlejší, pak doporučujeme zvolit barvy Green, Grey a Brown. K tmavým očím se hodí provedení Blue, Pure Hazel a Honey. Chcete-li aby váš pohled byl svěží, pak zvolte barvy Brilliant Blue, Gemstone Green, True Sapphire, Amethyst nebo Sterling Grey.

Pokud máte oči, které nepotřebují dioptrickou korekci, pak vybírejte ve variantě FreshLook ColorBlends bez dioptrií. V případě, že potřebujete korigovat oční vadu, pak pro vás máme vhodnou variantu barevných čoček s dioptriemi.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook