Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
čočky Biofinity
Tisk

Biofinity 6 ks

Biofinity jsou měsíční kontaktní čočky od světového výrobce CooperVision. Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu Comfilcon A. Tento moderní materiál poskytuje kombinaci vysokého obsahu vody s extrémní propustností kyslíku. Díky těmto vlastnostem je možné zvolit z několika variant nošení od denního až po kontinuální.

Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.0

Koupit kontaktní čočky Biofinity 6 ks
Array
599,00 Kč
Popis

Různé možnosti nošení

Silikon-hydrogel poskytuje několik možností nošení kontaktních čoček Biofinity®. Vhodné jsou pro denní nošení, kdy ráno čočky vložíte do očí a večer je vyjmete a dostatečně ošetříte. Následně čočky uložíte do pouzdra na kontaktní čočky s čerstvým roztokem.

K dalším možnostem patří nošení na denní bázi, kdy v čočkách příležitostně můžete přespat. K posledním možnostem patří kontinuální nošení. Kdy čočky nosíte 29 nocí a 30 dní. Kontinuální nošení však konzultujte se svým očním lékařem.

Ideální kontaktní čočky pro alergiky

Silikon-hydrogel Comfilcon A, ze kterého jsou kontaktní čočky Biofinity vyrobeny, neobsahuje elektricky nabité částice – ionty. To je hlavním důvod, proč se na povrchu čoček neusazují proteinové a lipidové částice. Ty jsou původcem zánětů očí a různých alergických reakcí.

Výborné vizuální vlastnosti

Díky asférickému tvaru přední plochy čoček jsou vizuální vlastnosti oproti ostatním čočkám znatelně lepší. Viděný obraz je jasnější a ostřejší i za zhoršených světelných podmínek. Kontaktní čočky Biofinity® mohou korigovat také nižší stupeň astigmatismu, kdy není potřeba cylindru. Zaoblené okraje čoček poskytují maximální komfort nošení a zároveň snižují podráždění vašich očí nebo jejich zarudnutí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook