Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
progresivní čočky Proclear Multifocal
Tisk

Proclear Multifocal 6 ks

Jestliže nechcete nosit dioptrické brýle, pak jsou právě pro vás skvělým řešením právě multifokální dioptrické čočky Proclear Multifocal. V klidu a pohodlí si můžete vychutnávat volnost pohybu a svobodu bez brýlí. Poté tedy mluvíme o oční vadě presbyopie, které je součástí přirozeného stárnutí a dříve či později se s ní setká každý.Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky / Progresivní kontaktní čočky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Adice: +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Zakřívení (BC): 8.7
Průměr (DIA): 14.4

Koupit kontaktní čočky Proclear Multifocal
Array
599,00 Kč
Popis

Tyto měkké a flexibilní kontaktní čočky z továrny světového výrobce Cooper Vision vám pomohou opět vidět jasně a zřetelně blízké předměty, pohodlně číst a psát SMS, pracovat na počítači a mnoho dalšího.

Vaše oči pod neustálou ochranou

Při nošení kontaktních čoček Proclear Multifocal se nemusíte obávat vysychání vašich očí. Díky převratné technologii PC Technology™ jsou vaše oči v maximálním pohodlí a dostatečně hydratované. Principem této technologie je přirozené splynutí molekul vody s povrchem čoček. Díky tomu je zajištěna hydratace i po 12 hodinách nošení.

Výhody kontaktních čoček Proclear Multifocal

Tyto kontaktní čočky jsou vyráběny jako měsíční kontaktní čočky. Je nutné je tedy po jejich nošení, nejčastěji večer, vyjmout z očí, dostatečně je ošetřit a následně uložit do pouzdra s roztokem. Druhý den jsou pak dostatečně připraveny na další použití.

Hydratace je zaručena na minimální hranici 96 % po celý den, díky čemuž předchází vysychání vašich očí. K dalším výhodám patří maximálně ostré vidění na různé vzdálenosti a mnoho dalších.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook