Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
jednodenní čočky #bioview Daily
Tisk

#bioview Daily 30 ks

#bioview Daily jsou jednodenní kontaktní čočky. Patří k čočkám třetí generace, které jsou moderní a pohodlné. Při jejich výrobě je používán silikon-hydrogel, který svými vlastnostmi zaručuje velké množství pozitivních vlastností, díky nimž je zajištěn maximální komfort nošení a zároveň ostré vidění.

Výrobce: Visco Technology
Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.8
Průměr (DIA): 14.1

Koupit kontaktní čočky #bioview Daily
Array
499,00 Kč
Popis

Dostatečné okysličení a hydratace

Silikon-hydrogel Olifilcon B, ze kterého jsou kontaktní čočky #bioview Daily vyráběny, je velmi měkký, má výborné smáčivé vlastnosti a jeho povrch je hedvábný. Propustnost kyslíku skrz materiál čoček je 150 Dk/t, můžeme říci, že je mimořádně vysoká a zajišťuje pohodlí po celý den. Kontaktní čočky #bioview Daily patří k nejlépe propustným jednodenním kontaktním čočkám na trhu. Stejně tak hydratace, která je 47%, obstarává dokonalé zvlhčení během nošení kontaktních čoček. Dostatečná hydratace a okysličení zamezuje vzniku syndromu suchého oka.

Kdo může kontaktní čočky #bioview Daily používat?

V případě, že patříte k náročným pacientům, kteří chtějí dokonalý komfort a pohodlí, pak jsou čočky #bioview Daily vhodné právě pro vás. Velkou oblibu také zaznamenaly u pacientů, kteří pracují v klimatizovaných kancelářích a značnou část dne tráví u počítače. V neposlední řadě jsou skvělou volbou pro všechny nositele kontaktních čoček, kteří se o své čočky nechtějí nebo nemohou starat. Jednoduše každé ráno použijete nový pár, který večer vyhodíte do koše.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook