Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
barevné čočky Crazy Lens UV Glow
Tisk

Crazy Lens UV Glow 2 ks

Barevné kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow vyrábí společnost MaxVue Vision, v současné době patřící k největším výrobcům barevných kontaktních čoček. Kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow jsou čistě zábavním a kosmetickým doplňkem, který využívají jejich nositelé pro upoutání pozornosti, doladění cosplay kostýmu, ale i pro nošení v civilním životě.

Výrobce: MaxVue Vision
Kategorie: Roční kontaktní čočky / Barevné kontaktní čočky
Dioptrie: 0.00 D
Barva:Electric Blue, Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Glow White, Magic Glow
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.0

Koupit kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow
Array
379,00 Kč
Popis

Jak Crazy Lens UV Glow fungují?

Tyto nedioptrické kontaktní čočky reagují na UV světlo. Při jeho svitu se vaše oči doslova rozzáří a vytvoří bláznivý efekt. Při výrobě je používána speciální barva, která je aplikována do hydrogelového materiálu čočky.

Co Crazy Lens UV Glow nabízejí?

Crazy Lens UV Glow nabízí širokou škálu barev a tvarů, které jsou velmi výrazné, mnohdy až extrémní. Můžete se proměnit ve své oblíbené komiksové postavy, stát se zombie ze záhrobí a mnoho dalších. Velmi vyhledávané jsou čočky Crazy Lens UV Glow na různé party a akce, kde se nosí coplay- costume play. Kontaktní čočky jsou v tomto případě zcela stěžejním módním doplňkem.

Frekvence nošení a péče o barevné čočky

Kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow mají roční frekvenci nošení s denní výměnou. To znamená, že je po jejich použití vyjmete z očí, řádně očistíte a uložíte do pouzdra s čerstvým roztokem. Zde se čočky zbaví nečistot a dostatečně vydezinfikují.

Pouzdro pravidelně vyměňujte každý měsíc. V případě, že čočky nenosíte delší dobu než 7 dní, pak je nutné, vyměnit také roztok na kontaktní čočky za čerstvý. Prodloužíte si tak živostnost čoček.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook