Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
barevné čočky Air Optix Colors
Tisk

Air Optix Colors 2 ks

Měsíční barevné kontaktní čočky Air Optix Colors (v balení po 2 kusech) jsou měkké, kosmetické čočky s dioptrickou funkcí pro korekci vad zraku. Jejich výrobce, firma Alcon, nabízí svým zákazníkům možnost úžasné změny barvy očí, díky které jistě vzbudíte zájem svého okolí. Čočky jsou k dostání nejen v dioptrickém provedení pro nápravu krátko či dalekozrakosti, ale také v nedioptrickém provedení.

Výrobce: Alcon
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky / Barevné kontaktní čočky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Barva: Honey, Pure Hazel, Starling Gray, Green, Gray, Brilliant Blue, Brown, Blue, Gemstone Green
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky Air Optix Colors
Array
659,00 Kč
Popis

Tyto barevné sférické čočky jsou vyrobeny ze silikonového hydrogelového materiálu Lotrafilcon B, pro který je charakteristická vysoká propustnost kyslíku (Dk/t = 138), zajišťující dostatečné okysličení a zdraví rohovky. O zdraví očí se stará také trvalá modifikace unikátní technologie plazmy, která zabraňuje nadměrnému usazování bílkovin na povrchu čoček. Uživatelé se mohou spolehnout na pohodlné nošení, ať už budou nosit čočky každý den nebo pouze při speciálních příležitostech.

Kontaktní čočky Air Optix Colors jsou zbarveny nejen na povrchu, ale barva prostupuje celým silikon-hydrogelovým materiálem. Tím je dosaženo velmi přirozeného barevného efektu, skoro jako kdybyste se se zvolenou barvou očí již narodili. Barevné čočky v našem sortimentu nabízíme v 9 odstínech. Objednejte si tyto unikátní barevné kontaktní čočky a dodejte svému vzhledu novou jiskru.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook