Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
barevné čočky FreshLook Dimensions
Tisk

FreshLook Dimensions 6 ks - dioptrické

Měkké kontaktní čočky FreshLook Dimensions vám pomohou se změnou barvy vašich očí. Tyto barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon dokonale prohloubí a podtrhnou přirozenou barvu vašich očí. Dosáhnete tak skvělé proměny, které si každý všimne. Vybírat můžete z dioptrické i nedioptrické varianty.

Výrobce: Alcon
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky / Barevné kontaktní čočky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Barva: Carribean Aqua, Pacific Blue, Sea Green
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.5

Koupit kontaktní čočky FreshLook Dimensions
Array
979,00 Kč
Popis

Jakou vybrat barvu kontaktních čoček?

Vybrat si můžete ze tří překrásných barev:

  • Carribean Aqua – modrozelená
  • Pacific Blue – zářivá modrá
  • Sea Green – zelená

Kontaktní čočky FreshLook Dimensions jsou tónovací, vaši přirozenou barvu podtrhnou . Neslouží tedy k tomu, aby barvu vašich očí změnily. Výsledná barva vašich očí po aplikaci barevných kontaktních čoček je ovlivněna přirozenou barvou vašich očí, vlasů a odstínem pleti.

Aby byla barva očí co nejpřirozenější vytvořil výrobce čočky FreshLook Dimensions tak, aby vytvářely vzor hvězdice. Ta je „vykreslena“ s tmavým okrajem, aby došlo k optickému zvětšení očí. Naopak vnitřní okraj barevné části čočky je nepravidelný, tím vašemu pohledu dodá přitažlivost a hloubku.

Výhody kontaktních čoček FreshLook Dimensions

Tyto kontaktní čočky se snadno aplikují do očí a stejně tak vyndávají z očí. Jsou vhodnou variantou pro osoby se syndromem suchého oka, protože zajišťují maximální možnou hydrataci v průběhu celého dne. Vaše oči jsou s čočkami FreshLook Dimensions krásné, svěží a fit.

Kontaktní čočky FreshLook Dimensions jsou čočky s měsíční frekvencí nošení. Vhodně jsou jak pro příležitostné nošení, tak pro celodenní nošení. S čočkami FreshLook Dimensions nikdy nespěte, vždy je vyjměte z očí a řádně omyjte a uložte do pouzdra s roztokem na kontaktní čočky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook