Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
torické čočky Clariti Toric
Tisk

Clariti Toric 3 ks

Měsíční kontaktní čočky Clariti Toric od společnosti CooperVision. Výrobce používá průlomovou technologii WetLoc, který udržuje čočky a také vaše oči dostatečně hydratované.

Výrobce: Cooper Vision
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky / Torické kontaktní čočky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakřívení (BC): 8.7
Průměr (DIA): 14.4

Koupit torické čočky Clariti Toric
Array
449,00 Kč
Popis

Technologie WetLoc

Při nošení kontaktních čoček je velice důležité, aby čočky nevysychaly a nedráždily zbytečně vaše oči. Díky technologii WetLoc jsou molekuly vody přirozeně vázány na povrch kontaktní čočky, tím je zajištěna dostatečná hydratace po celou dobu nošení kontaktních čoček Clariti Toric. Aby byl navozen maximálně přirozený stav zdravého lidského oka, je hydratační složka rozmístěna rovnoměrně po celém objemu kontaktní čočky.

Optimální pohodlí pro každého

Kontaktní čočky jsou nejen skvěle hydratované a propouští dostatečné množství kysláku k vašim očím, navíc mají vysokou smáčivost. V průběhu výroby je použita i další průlomová technologie Advanced Edge, díky které jsou čočky Clariti Toric neskutečně tenké a jejich okraje přesné. Při jejich nošení tak čočky v očích téměř nejsou cítit, a proto je velice pohodlné.

UV ochrana

Kontaktní čočky Clariti Toric ochrání vaše rohovky proti negativním účinkům UV záření. Vždy však své kontaktní čočky kombinujte společně s kvalitními slunečními brýlemi, které ochrání nejen vaše oči, ale také jejich okolí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook