Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
čočky Acuvue® Oasys with Transitions
Tisk

Acuvue Oasys with Transitions 6 ks

ACUVUE® OASYS with Transitions fungují efektivně jak v exteriéru za slunečného dne či v noci při osvětlení zářivými reflektory, tak v interiéru před monitory a obrazovkami, ve světle zářivek apod. Uživateli napomáhají od mžourání, takže může díky nim pohodlně vidět i za ostrého světla.

Výrobce: Johnson & Johnson
Kategorie: Dvoutýdenní kontaktní čočky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakřívení (BC): 8.4
Průměr (DIA): 14.0

Koupit kontaktní čočky Acuvue Oasys with Transitions
Array
Popis

Uživateli dopřeje vyšší kontrast, sytější barvy a vidění bez stínů a odrazů. Trvalých vlastností čoček je dosaženo prostřednictvím unikátního materiálu Senofilcon A s technologií zabudovanou přímo do samotného materiálu. Nejedná se o pouhý povlak na čočkách. 

Výrobce myslel také na důležitou ochranu proti UV záření. Kontaktní čočky obsahují UV filtry nejvyšší úrovně, poskytující 100% ochranu proti UVB a více než 99% bariéru proti UVA paprskům. Při jejich nošení se tak nemusíte bát škodlivých účinků, které může mít sluneční záření na rohovku. Je však třeba si uvědomit, že čočky nepokrývají celý povrch očí a jejich okolí, a proto je doporučováno kombinovat je se slunečními brýlemi s UV ochranou.

Vysoký stupeň hydratace a prodyšnosti jsou zárukou pohodlného nošení. Jejich služeb dozajista ocení pacienti trpící krátkozrakostí či dalekozrakostí. Čočky Acuvue® Oasys with Transitions jsou dostupné v širokém spektru dioptrií.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook