Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
čočky Soflens 59
Tisk

Soflens 59 - 6 ks

Oblíbené, a především osvědčené kontaktní čočky od výrobce Bausch & Lomb SofLens 59 jsou skvělou variantou nejen pro matadory v používání kontaktních čoček, ale také pro úplné začátečníky.

Výrobce: Bausch & Lomb
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Zakřívení (BC): 8.6
Průměr (DIA): 14.2

Koupit kontaktní čočky Soflens 59
Array
Popis

Díky materiálu, který je odolný proti usazování proteinů, je ocení především pacienti, kteří trpí různými alergiemi, ale také všichni ti, kteří chtějí maximální pohodlí a ostré vidění. Materiál Hilafilcon B zajištuje dostatečné množství vody a tím zvyšuje hydrataci vašich očí.

Skvělé vidění po celý den

Kontaktní čočky zajišťují pohodlné nošení po celý den. Navíc je vidění zcela ostré, a to i za zhoršených světelných podmínek. To vše zajišťuje technologie ComfortMoist, který je založen na pomalém uvolňování zvlhčujících látek. Proto budete mít na konci dne pocit stejný jako ráno, když si čočky vložíte do očí.

Kontaktní čočky Soflens 59 jsou první kontaktní čočky, které mají High Definition optiku. Tato technika napomáhá při snižování rozostření, oslnění nebo halo efektu. Nositel čoček tak má zajištěn jasný pohled bez ohledu na světelné podmínky, místo nebo čas.

Jednodenní kontaktní čočky jsou vyrobeny z moderního materiálu, díky kterému se snadno nasazují. Jsou skvělou volbou ať už střídáte nošení kontaktních čoček s brýlemi nebo se nechcete starat o vícedenní kontaktní čočky. Ráno je jednoduše nasadíte a večer vyhodíte do odpadkového koše.

Korekce očních vad

Kontaktní čočky Soflens 59 jsou vhodné pro pacienty, kteří mají citlivé očí. Jsou také správnou volbou pro pacienty, kteří trpí:

  • krátkozrakostí (myopatií)
  • dalekozrakostí (hypermetropií).

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook