Hledáte levné kontaktní čočky? Navštivte eshop Kontakto.cz

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress
Jednodenní čočky Dailies Total 1 Multifocal
Tisk

Dailies Total 1 Multifocal 30 ks

Jednodenní kontaktní čočky Dailies Total 1 Multifocal od společnosti Alcon jsou vyráběny z moderního silikon-hydrogelového materiálu a jsou určeny ke korekci presbyopie.Výrobce: Alcon
Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky / Progresivní kontaktní čočky
Dioptrie: -10.00 do +6.00
Adice: LO (do +1.25), MED (do +2.0), HI (do +2.5)
Zakřívení (BC): 8.5
Průměr (DIA): 14.1

Koupit kontaktní čočky Dailies Total 1 Multifocal
Array
959,00 Kč
Popis

Jednoduché a zdravé nošení kontaktních čoček

Kontaktní čočky Dailies Total 1 Multifocal jsou multifokální a pro jejich nositele představují nejjednodušší a také nejzdravější způsob nošení čoček. Navíc u jednodenních čoček nepotřebujete žádné doplňkové příslušenství. Aby byla manipulace s čočkami velmi snadná, jsou čočky lehce zabarveny do modra. V oku toto zbarvení není nijak vidět a není tím ovlivněna kvalita vidění.

Hydratované čočky po celý den

Silikon-hydrogelový materiál Delefilcon A poskytuje dostatek vlhkosti během celého dne, a tak nenastane chvíle, kdy by čočka byla v oku nepohodlná. Společnost Alcon využívá při výrobě čoček technologie stoupajícího obsahu vody. Tato technologie zajištuje obsah vody uvnitř čočky na 33 % a na jejím povrchu přesahuje 80% vody. Čočky tak mohou pohodlně bez znatelného tření klouzat po oku a víčku.

Kontaktní čočky Dailies Total 1 Multifocal jsou vhodné pro všechny pacienty, které trápí nedostatečná produkce slzného filmu a slz. Pro svůj dokonalý hydratační systém jsou vyhledávány pacienty, kteří trpí syndromem suchého oka.

Ostré a jasné vidění na různé vzdálenosti

Dokonale ostré a jasné vidění na blízkou, střední i dalekou vzdálenost je zajištěno díky designu Precision Profil. Při sledování objektu dochází k plynulému přechodu mezi jednotlivými dioptrickými zónami. Nedochází ke zkreslení viděných objektů.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook